Перед оплатою замовлення уточніть у менеджера наявність товару (тел. 0638721943)!

Про нас

Магазин Wanty.com.ua – український інтернет-магазин, що спеціалізується на продажу електроніки та побутової техніки високої якості всесвітньо відомих брендів. Основна мета «Wanty» - привнести в життя клієнта максимум комфорту.

 Пропонуємо великий вибір товарів, менеджери нашого магазину безсумнівно допоможуть у виборі товару, якщо буде необхідність допоможуть оформити замовлення, для того щоб ви отримали ваш товар в найкоротші терміни.   Купуючи у нас, Ви отримуєте:

 - Найкращу ціну

Більшість магазинів оплачують оренду оф лайн магазинів, містять величезний штат співробітників, величезні склади, ми працюємо безпосередньо з великими дистриб'юторами.

- Комфортну покупку

Ви не втрачаєте час і сили на ходіння по магазинах, вам потрібно лише визначиться з товаром і оформити замовлення через наш інтернет магазин, а ми решту беремо на себе доставляючи Вам прямо додому, в офіс або ж у ваше місто.

- Гарантії та якість товару

Товари, які ви купуєте в нашому магазині, сертифіковані і на них діє гарантійне обслуговування на період від 12 до 24 міс. (залежно від виробника) від авторизованих сервісних центрів.